Rozpis tréningov

 
skupina č.1   Utorok, Piatok       16:15-17:15 

skupina č.2   Utorok, Piatok       17:15-18:15

skupina č.3   Utorok, Štvrtok     17:00-18:00 

skupina č.4   Pondelok, Streda   17:30-18:30

skupina č.5   Pondelok, Štvrtok  18:00-19:30

skupina č.6   Pondelok, Streda   17:00-18:30 

skupina č.7   Pondelok, Streda   16:00-17:00

skupina č.8   Utorok  18:00-19:00,  Štvrtok  17:00-18:00

skupina č.9    Streda  18:00-19:30, Sobota   9:00- 10:30

skupina č.10  Štvrtok  18:30-20:00, Sobota  10:45-12:15


 

 

  PLATBY

   členský ročný poplatok 10 Eur

   60 min.tréning 2x v týždni 30 Eur za 1 mesiac

   90 min.tréning 2x v týždni 35 Eur za 1 mesiac

 

  september 30/35 Eur + 10 Eur roč.člen. : platba do 20.9.2020

 

   okt., nov. a december 90/105 Eur platba do 15.10.2020

   jan., febr. a marec 90/105 Eur platba do 15.1.2021

   apr., máj a jún 90/105 Eur platba do 15.4.2021

 

   FORMA PLATBY na účet

   č.ú.:  SK28 0200 0000 0000 2053 0172

   Info. pre príjemcu: MENO DIEŤAŤA, skupina

   Suma za 3 mesiace:   90,-    ... 60 min tréningy

                                   105,-   ... 90 min tréningy

  

 

   ROZDELENIE DO SKUPÍN

 

 

Skupina 1- tréner Nataša ONDREJÍKOVÁ:   Denisa Dikáczová, Ariana Michaela Rostás, Karin Jajcaj, Henrieta Godányová, Mia Vachová, Viliam Sádovský, Barbora Šuhajdová, Leo Adler, Lucia Šutarová, Oliver Kepeši, Emma Beblavá, Dorota Czaková, Eliška Broďániová, Emma Borošová, Eliška Horavová, Tobias Pavlík

 

Skupina 2- tréner Nataša ONDREJÍKOVÁ: Alexandra Poláková, Laura Gyalog, Katarína Plevová, Hana Vadkerti, Léda Szalai, Olívia Solárová, Zoe Rohoňová, Marian Rohoň, Stella Csonka, Rebeka Farkaš, Madlen Molnárová, Richard Majerčík,  Diana Drobňáková, Hana Kačkovičova, Sofia Čajkovičová, Filip Bogyó, Damian Buda

 

Skupina 3- tréner Silvia PIROHÁROVÁ: Alžbetka Uhráková, Simona Jurčová, Patricia Rampasekova, Maya Kramárová, Lea Horváthová, Nina Vágovitsová,  Izabela Andrašíková, Nina Ďurinová, Ema Medvecová, Lara Broczká, Zara Žitná, Martina Jankovská, Lenka Dragúňová, Barbora Bresťáková, Zoana Uhrinova, Rebeka Horváthová

 

 Skupina 4- tréner Michaela TÓTHOVÁ: Margaréta Mančíková, Vanessa Penzešová, Markéta Lovász, Patrícia Szikorová, Nikola Šímová, Lily Kopecká,  Hana Klučková,  Natália Filagová, Ivana Mikulcová, Ema Boťanská, Charlotte Ela Sovská, Ema Ondrušková, Karin Sabadková, Ninka Bencsikova, Viktória Pagáčová, Hanka Kelemenová

 

Skupina 5- tréner Adriana KORPOVÁ: Lilian Šimuneková, Mia Magdaléna Spisziaková, Ema Požgay, Viktória Gergelyová, Katka Gergelyová, Sofia Mančíková, Réka Kissová, Vanessa Varga, Karolína Nemčková, Michaela Poláková,  Cloe Barbati, Zara Frunyová, Nataša Slámová,  Zara Adamčíková, Emma Kiralyová, Natália Farkasová, Barbora Krčmérová

  

Skupina 6- tréner Jan HRABOVSZKI: Kristína Medvecová, Adéla Židuljaková, Lucia Laurová, Sára Kečkéšová, Tamara Brenková, Nicole Brenková, Lila Nagyová, Sofia Hatinová, Martina Gallová, Alexandra Ivanová, Diana Blaškovičová, Natália Blaškovičová, Ema Starzyková, Viktória Jančárová, Dominika Lampertová, Sára Bártová, Tamara Juhászová, Sofia Szaboová

 

Skupina 7- tréner Jan HRABOVSZKI: Peter Laczko, Matúš Šamaj, Daniel Weiss, Lukáš Bórik, Ján Ostrolúcky, Lukáš Petrovič, Gabriel Kecskés, Jakub Kecskés, Tomáš Rezníček, Samuel Szapu, Marcel Beké

 

Skupina 8- tréner Dominika KORPOVÁ: Laura Martinkovičová, Kristína Hučková, Viktória Hučková, Kamila Vašková, Tamara Vašková, Barbora Sárazová, Simona Bútorová, Patrícia Rita Čeriová, Zoe Ferkaninová, Olívia Deminová, Lea Hindická, Daniela Szuszeková, Sofia Hudáková

 

Skupina 9- tréner Samuel BANAS: Matúš Čomor, Roman Višňovský, Branislav Szabo, Marcel Szegheo, Martin Slavkovský, Samuel Štrba,  Michal Kostyál, Filip Kristan, Michal Kristan, Pavol Rebroš, Samuel Nagy

 

Skupina 10 - tréner Samuel BANAS: Alex Čelko, Christopher Marcinko, Peter Šulaj, Simon Slobodník, Jakub Katona, Samko Polák, Marco Dohányos, Adam Dojčan, Jerguš Rybár, Viktor Rigo, Peter

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Gymnastický klub Nové Zámky Gymnastická hala
Gejzu Puškáša
Na Sihoti, Nové Zámky 940 01
predseda klubu
Ing.Róbert Korpa
0908 583 179

podpredseda klubu
Mgr. Adriana Korpová
0905 736 041
gymklubnz@gmail.com